Girne, Kuzey Kıbrıs
İyi bir eğitim için Girne’yi seçin!

İyi bir eğitim için Girne’yi seçin!

Akdeniz’in huzur veren atmosferini, sakin ve doğal yaşam tarzını, turkuaz renkteki koylarını ve yemyeşil doğasını düşününce içinizi bir ferahlık kaplıyor, değil mi?

O halde yaşam kalitenizi yükseltmeye, çocuklarınızın iyi bir eğitim almasını sağlamaya ve sağlıklı bir hayatla tanışmaya hazır mısınız?

Akdeniz’in en güzel adalarından biri olan Kuzey Kıbrıs; iklimi, doğası, zengin kültürü, kaliteli eğitim olanakları, güvenli ve canlı sosyal yaşamıyla dikkat çektiği kadar son zamanlarda gayrimenkul yatırımcılarının da gözde lokasyonlarından biri haline gelmiştir.

Uluslararası bir yerleşik nüfusa sahip bu benzersiz bölgede; güvenli, düşük maliyetli ancak gelir getirisi hızla yükselen bir mülk yatırımı yapmanıza yardımcı olacak en değerli nedenleri sizler için derledik!

Gelişmiş eğitim olanakları

Kuzey Kıbrıs, Avrupa standartlarında gelişmiş eğitim olanakları ve prestijli okulları ile hem çocuğunun kaliteli bir eğitim almasını isteyen hem de karlı bir yatırım fırsatı arayan aileler tarafından tercih ediliyor.

Eğitim alanında gelişmiş üniversiteleri ve kolejleri ile Kuzey Kıbrıs’ın en çok talep gören şehri Girne’de bulunan projelerimiz, konforlu ve huzurlu bir yaşam vaad ederken yatırım olanaklarıyla da öne planda.

Doğanın, mavi ve yeşilin en güzel tonlarıyla boyadığı bir liman şehri olan Girne, resmedilmeye değer tarihi limanı ve yanı başındaki kalesi ile “Kıbrıs’ın İncisi” olarak adlandırılıyor.

Turizmin ve kaliteli eğitimin başkenti konumundaki bu güzel şehir, her geçen gün gelişim gösterirken, hem yerel hem de yabancı yatırımcıların ilgi alanında.

Girne’nin en stratejik lokasyonlarında bulunan Özyalçın Construction projeleri, sağladığı daha iyi yaşam ve eğitim olanakları ile öne çıkarken, etrafındaki sosyal imkanlarla da en çok talep gören bölgelerinde inşa edilmiştir. Projelerimizin tamamında, karlı yatırım fırsatları arayanlar ve kaliteli bir yaşam sürmek isteyenler için avantajlı lokasyonları özellikle tercih ediyoruz.

Projelerimiz prestijli eğitim kurumlarına, sağlık merkezlerine ve diğer önemli noktalara çok yakın mesafededir. Çevrede bulunan seçkin eğitim kurumlarının yanı sıra, ailece keyifle vakit geçirilebilecek kafeler, restoranlar, alışveriş noktaları, kültürel ve tarihi yapılar Girne’yi tercih etmek için harika sebeplerden sadece birkaçı.

Kaizen by Özyalçın

En seçkin eğitim kurumlarına olan yakın konumlarıyla öne çıkan projelerimizden bazılarını sizler için derledik.

Etrafındaki saygın eğitim kurumlarıyla çocuklu ailelerin de tercihi olan;

Casa Oliva

Kaizen by Özyalçın

Doğanköy Levantine projelerimize çok yakın konumlarda bulunan,

“Colour Land Prep School”, “Necat British College”, “The English School of Kyrenia”, “Doğa Koleji” ve “Girne Amerikan Üniversitesi” gibi markalaşmış eğitim kurumları Girne’de yaşamayı düşünen yabancı ve yerli ailelerin kafasındaki soru işaretlerini tamamen ortadan kaldırıyor. 

Casa Oliva

Doğa ve gündelik hayatın muhteşem birlikteliğini uyum içinde yaşayacağınız, gelişmiş eğitim olanakları ve eğlenceli gece hayatının yanı sıra sakinliğin ortasında hem maviye hem yeşile doyacağınız bir yaşam hayal edin.

Huzur ve konforun başrolde olduğu, her anı mutluluk veren yepyeni bir yaşam; Akdeniz’in büyüleyici liman şehri Girne’de sizleri bekliyor.

Girne ve Kuzey Kıbrıs hakkında daha fazla bilgi almak için bloglarımızın bulunduğu Kuzey Kıbrıs Rehberi sayfamıza göz atın!

Her detayın en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü, doğaya saygılı ve aynı zamanda benzersiz yatırım avantajları sunan projelerimizi incelemek için Projeler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *