Girne, Kuzey Kıbrıs

Sosyal Sorumluluk

Sağlık Ekipmanları Bağışı

Doğan Türk Birliği Sponsorluğu

PCR & Aşı Merkezi

Birlikte Daha Güçlüyüz

Sağlık Ekipmanları Bağışı

Kuzey Kıbrıs Klasik ve Spor Otomobil Kulübü’nün üyesi olan Rahmetli Oğuz Özyalçın’ın anısına her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz Oğuz Özyalçın Klasik Otomobil Rallisi’nin 8.’si, bu yıl pandemi süreci nedeniyle iptal edilmiştir.

Oğuz Özyalçın anısına, coronavirus ile mücadele sürecinde, ülkemizin ve toplumumuzun iyileşmesine destek olmak için Girne Dr Akçiçek Hastanesi’ne sağlık ekipmanları bağışı yapılmıştır.

Hastane Başhekimi Dr. Ceyhun Birinci’ye teslim edilen sağlık ekipmanları listesi şöyledir:

-1 Adet 12 Kanallı EKG Cihazı

-1 Adet Hastabaşı monitörü

-5 Adet Dentac Ultraface Yüz Siperliği

-5 Adet 6 Parçalı Cerrahi Dikiş Seti

-5 Adet Kan Şeker Ölçüm Cihazı

-10 Adet Parmak Tipi Pulse Oksimetre

-2 Adet Manuel Tansiyon Aleti

-5 Adet Temassız Ateş Ölçer

El birliğiyle ve dayanışma içinde bu zorluğun da üstesinden geleceğimize yürekten inanıyor, bu vesile ile ülkemizin kıymetli sağlık çalışanlarına, bizlere umut ışığı oldukları ve büyük bir özveriyle çalıştıkları için minnetlerimizi sunuyoruz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Sporu Destekliyoruz

Doğan Türk Birliği Sponsorluğu

Özyalçın Construction olarak sponsoru olduğumuz Doğan Türk Birliği’nin yeni hizmet binasının inşaatını üstlenmekten ve destek olmaktan dolayı mutluyuz, gururluyuz!

Toplum İçin Birlikte Çalışıyoruz

PCR Test ve Aşı Merkezi

Kurucumuz Sn. Oğuz Özyalçın anısına Özyalçın Construction’a ait Karakum / Uğur Mumcu Bulvarında bulunan bina KKTC Sağlık Bakanlığı’na PCR Test Merkezi olarak tahsis edilmiştir.

Açılışı KKTC Sağlık Bakanı Ünal Üstel, Direktörlerimiz Yağmur Özyalçın ve Yaprak Özyalçın tarafından gerçekleştirilen PCR Test Merkezi ilerleyen süreçte aşı merkezi olarak da kullanılacak.

Girne Akçiçek Hastanesi’nde yaşanan yoğunluğu sonlandırmak ve Girne halkının daha modern şartlarda PCR testi yaptırabilmesi için, 4 gün gibi çok kısa bir sürede tüm altyapı ve tadilat işleri tarafımızca tamamlanan PCR Test Merkezi’nin tüm halkımıza hayırlı olmasını dileriz.