Girne, Kuzey Kıbrıs

Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası metni kayıtlı adresi Şht. Emin Alpkaya Sok. No.7/9 Özyalçın Apt. 89-90, Girne olan Özyalçın Construction Ltd. tarafından hazırlanmıştır.(“Bizler”) sayfamızı ziyaret eden veya bizimle elektronik iletişim halinde olan ziyaretçilerimizin mahremiyetini korumaya özen gösteriyoruz. Bu metin sizden elde ettiğimiz veya sizin sayfamızı ziyaret ederken veya sosyal medya yoluyla bize ilettiğiniz herhangi bir kişisel veriyi nasıl kullandığımızı izah etmektedir.

Verdiğiniz bilgiyi güvenli tutacağımızı ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde tatbik edilen tüm Data Koruma yasa ve tüzüklerine riayet edeceğimizi taahhüt ediyoruz. Lütfen bize iletmeyi uygun gördüğünüz veya sayfalarımızı ziyaret ettiğinizde sizden temin ettiğimiz kişisel verileri nasıl kullandığımızı anlamak için aşağıdakileri okuyunuz. Bilgi iletmekle işbu metinde beyan edilen teamül ve kuralları kabul etmiş ve onlara rıza göstermiş sayılacaksınız.

Sizden elde edebileceğimiz bilgi türleri: Sayfamızı ve sosyal medya sitelerimizi ziyaret edip kullanan kişilerin bu tür kişisel verilerini toplayabilir, depolayabilir ve kullanabiliriz: Bize ilettiğiniz bilgiler. Sayfamızda veya sosyal medyada formları doldurarak bize kendinizle ilgili bilgi vermiş oluyorsunuz. İletişim/soru formlarını doldurarak verdiğiniz bilgiler buna dahildir. Bize verdiğiniz bilgiler sair şeyler yanında adınız, adresiniz, e-posta adresiniz ve telefon numaranızı içerebilir.

Elde ettiğimiz bilgileri nasıl kullanabiliriz?

Verdiğiniz bu bilgiyi size talep ettiğiniz bilgi ve/veya hizmetleri sunmakta kullanabiliriz. Verdiğiniz bilginin ifşası: Bize verdiğiniz herhangi bir bilgi ya bize doğrudan e-posta yoluyla iletilecek veya güvenli bir server’de depolanacaktır. Tatbik edilen mevzuatın gerektirdiği haller dışında sizinle ilgili herhangi bir kişisel bilgi tarafımızdan üçüncü kişilere veya bizimle bağlantısız kuruluşlara satılmaz, kiralanmaz veya onlarla paylaşılmaz. Mevzuatın zorunlu kıldığı haller dışında sizinle ilgili kişisel verilerin bölgesel/ulusal kurum veya kuruluşlara aktarılmaması için elimizden gelen tüm makul çabayı sarf edeceğiz. Maalesef, internet yoluyla bilgi aktarımının mutlak suretle güvenli olduğunu söyleyemeyiz. Her ne kadar kişisel verilerinizin güvenliği için tüm çabayı gösterecek olsak da, sayfamıza iletilen verilerin tam güvenliğini taahhüt edemeyiz. Bu bağlamda iletişim esnasında doğabilecek riskler size aittir. Bilgilerinizi temin ettikten sonra izinsiz erişimi engellemek adına sıkı güvenlik tedbirleri ve usulleri uygulayacağız.

Haklarınız

Kişisel verilerinize erişim: Kişisel verilerinizin kanuna uygun bir şekilde kullanıldığını sağlama hakkınız vardır. (“Taba Erişim Hakkı”). Taba erişim hakkınız tatbik edilen veri koruma mevzuatına uygun şekilde kullanılabilir. Konu ile ilgili tüm talepler yazılı olarak [info@ozyalcinconstruction.com] adresine iletilebilir. Kişisel verilerinizi size yasal süreler zarfında ileteceğiz. Tasarrufumuzda bulunan herhangi bir kişisel verinizi takip edebilmek için sizden ek bilgi talep edebiliriz. Size dair bir bilgiyi kullanımımıza dair bir şikayetiniz varsa bunu yetkili makam nezdinde dile getirip şikayet edebilirsiniz. Gizlilik kurallarımızda değişiklikler: Konu ile alakadar tüm değişiklikler sayfamızda açıklanacaktır. Bunlar, mümkün veya pratik olduğu oranda e-posta yoluyla da size bildirilecektir. Herhangi bir güncelleme veya değişikliği takip edebilmek için sık sık sayfamızı ziyaret ediniz.

İletişim

Bu metinde beyan edilenlerle ilgili görüş ve taleplerinizi bekleriz. Tüm bunlar bize şu adres marifetiyle iletilebilir: [info@ozyalcinconstruction.com]