TR | EN

Kıbrıs İnşaat Projeleri | Özyalçın Construction

HABERLER

Lemon Park 2 Lansmanı Yapıldı

By / Haber, Uncategorized / Comments Off on Lemon Park 2 Lansmanı Yapıldı

1991 yılından beridir KKTC’nin öncü firmalarından olan Özyalçın Construction, 23 yıllık tecrübesi ve Özyalçın güvencesi ile yeni projesi Lemon Park 2’yi halka tanıttı.

Lemon Park 2 Sitesi’nde yapılan tanıtım etkinliğinde kısa bir konuşma yapan Özyalçın Construction Direktörü Yaprak Özyalçın, projenin yapım aşaması ile ilgili bilgi verdi. Yaprak Özyalçın, bu projeyle doğayla iç içe bir yaşamı hayal edenleri buluşturduklarını belirterek, dağ ve deniz manzaralı lüks daireler ve villaların herkes tarafından beğenileceğini vurguladı. Proje kapsamında site içerisine ektikleri limon fidanlarının birkaç yıl içinde büyüyerek siteyle özdeşleşeceğini ifade eden Özyalçın, herkesi bu sitede yaşamaya davet etti.

       

Özgün Mimari Tasarım ile Özyalçın güvencesini birleştiren şirket, Girne Karaoğlanoğlu Bölgesi’nde, dağ ve deniz manzaralı süper lüks daireleri satışa sundu. Ekim 2016 yıllarında teslim edilecek olan projelerini satışa sundu.

LEMON PARK 2 VİLLALARI

Üst düzey bir yapıda aranan tüm donanıma sahip Lemon Park 2 villaları ilk günden tüketicinin gözdesi olmayı başardı. Lüks, modern ve konforlu bir yaşam projesi olan yapılar, otopark, alt katta kiler odası, ortak yüzme havuzu ve tüm odalarda dolap özellikleriyle dikkat çekiyor. 19 adet 200m2 villa ve 2 adet 180m2 ikiz villalar hayalini kurduğunuz yaşamın gerçeğe dönüştüğü adres… Yeşilin tüm tonlarını gözler önüne seren dağ manzaralı Lemon Park 2 Villaları, şehrin gürültüsünden uzak bir yaşam alanı sunarken, şehir yaşantısına yakın bir alanda inşa ediliyor.

Close
WhatsApp chat