Müşteri YorumlarıDeğerli yorumlarınızı paylaşıyoruz

01Dört yıl önce Girne'ye taşınmaya karar verdiğimizde, burada yaşayan birkaç aile arkadaşımıza tavsiye sorduk ve bölgedeki en iyi ve en güvenilir inşaat firmasını sorduk. Cevabı aldık: Özyalçın İnşaat istisnasız. Nitekim Girne'yi gezerken Girne'nin dokusunu etkileyen tüm yapılarda "Özyalçın" imzasını göreceksiniz. Özyalçın'la hiç tereddüt etmeden konuştuk ve özellikle Pelin Hanım'ın misafirperver yaklaşımı sayesinde bir villa ve bir daire aldık. Sıfır sorun, tam memnuniyet. Anında iletişim kurmak istediğinizde güler yüzlü ve yardımsever yönetim ve personel ile karşılaşılır. Son derece memnunuz. Bundan sonra Girne'de yapacağımız her türlü yatırım için istisnasız “Özyalçın” dedik. Tüm çalışanlara teşekkürler.

– Coygun R. Yağız, 51, Kyrenia – North Cyprus

 


01Özyalçın inşaat ile 2 yılı aşkın süredir iş yapıyorum. Müşteri ve satıcı olarak başlayan ilişkimiz, sıcak ve yakın bir dostluk haline geldi. Tecrübelerime, bilgilerime ve hislerime göre gelişmiş bir kurumsal yapıya sahip çok dürüst bir firma. Şirketin sahibi olan ikiz kardeşler, genç yaşta büyük sorumluluklara sahip olup, titizlikleri ve iş ahlakı ile şirketi yönetirler. Diğer şirketlere örnek olacak kadar başarılılar. Küçük eksiklikleri veya hataları takip edip düzeltirler ve bir çare arayarak sorunlara ciddiyetle yaklaşırlar. Kısacası, kendimi onların bütünlüğüne ve iş akışına teslim ederken gönül rahatlığı yaşıyorum. İş aracılığıyla tanışarak kurduğumuz bu dostluktan son derece mutluyum.

– Aynur Çanlı, 78, Muğla – Turkey

 


01Kuzey Kıbrıs'ta yatırımı düşündüğümde Özyalçın İnşaat ile çalışmaya başladım ve öncelikle müşterileri arasında hiçbir ayrım olmadığını hissettim. Ayrıca onları çok güvenilir ve işleri konusunda çok ciddi olduklarından emin olarak birçok arkadaşıma tavsiye ettim. Tamamen onayladığım ve güvendiğim bir şirket. Ve bu satıştan sonra da çok iyi bir arkadaş edindim. Çok teşekkürler.

– Zekayi Katipoğlu, 69, Gaziantep – Turkey

 


01Özyalçın İnşaat uzun süredir inşaat sektöründe çalışmaktadır. Personel çok cana yakın ve yardımseverdi ve tüm müşterilere tam bir hizmet sağladı. Çözüm arayışındaki yardımlarını, maddi ve manevi tüm problemler üzerinde kendilerininmiş gibi çalıştıkları için bizzat tecrübe ettim. KKTC'ye büyük hizmet veren bu firmanın yaptırdığı evler ve villalar oldukça kalitelidir. Bir proje tamamlandıktan sonra herhangi bir sorun çıkması durumunda firma olarak sorumluluk alır ve gerektiğinde anında müdahale eder. Özyalçın İnşaat'ın takipçisi ve müşterisi olmaya devam edeceğim ve bu ilişkinin uzun yıllar devam etmesini diliyorum.

– Tamer Azizoğlu, 57, İstanbul – Turkey

 


01Özyalçın İnşaat, kaliteli yapılar inşa eden, modern tasarımların yanı sıra modern yapı tekniklerine de önem veren ciddi, müşteri odaklı bir kuruluştur. Onlar da satış sonrası en küçük sorunları çözebilecek sorumlu bir şirket ve onlarla çalışmaktan çok mutluyum.

– Hanife Yusufoğlu, 57, Famagusta – North Cyprus

 


01Pelin Hanım ve Özyalçın ailesi ile ilk görüşmem 3 yıl önce Özyalçın Apt.182'deki evimi satın alırken oldu. Sadece inşaatlarına değil, aileden biriymiş gibi bana da gösterdikleri özen beni büyüledi. Evimin bir hediye olduğunu hissettirdiler ve evimi hiç para ödemeden satın almıştım. Bunu hissetmek, olağanüstü başarının sonucudur.

– Öner Bozdağlı, 52, Kyrenia – North Cyprus

 


01Sizlerle çalıştığım için çok mutluyum ve Özyalçın İnşaat'tan ev almakta ne kadar haklı olduğumu anlıyorum. İnşaatın kalitesi, inşaat süresinin tamamlanması, devir teslim sonrası verilen hizmetler ve Pelin Hanım ile Yağmur Özyalçın'ın çok olumlu davranış ve yaklaşımı ... Bu, günümüzde genellikle özlediğimiz bir şey. Özyalçın İnşaat'ı Kuzey Kıbrıs'ta gayrimenkul sahibi olmak isteyen herkese tavsiye eder, referans olarak iletişim bilgilerimi size verebilirim..

– Özalp Argüder, 69, İstanbul – Turkey

 


01Bir ev satın almak neredeyse herkesin hayalidir. Bir ev sahibi olarak bunu fark etmenin en güzel yolu, evinizi Özyalçın İnşaat'tan alırken hissettiğiniz farktır. Her şeyden önce, profesyonelliklerinin yanı sıra aile sıcaklığını da hissedersiniz. Size imkanlarınız dahilinde en iyi seçenekleri sunarlar ve güzel gelecekteki evinize doğru en doğru rehberliği alırsınız. Aile şirketi olmanın yanı sıra yılların tecrübesine ve güvenine sahip olmanın niteliklerini Özyalçın'da bulabilirsiniz. Güven önemlidir; güvenmediğiniz bir şirketten ev satın alamazsınız. Özyalçın'da her türlü talebin% 100 çözüleceğini ve bir sorun çıkarsa en iyi çözümü bulacağını biliyorsunuz. Sadece ev inşa etmede değil aynı zamanda çevre düzenlemesinde de başarılılar. Bizi desteklediğiniz ve evimizi bulmamıza yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz.

– Dicle Bingül, 32, Surinam – South America

 


01Sevgili Özyalçın Ailesi ve özellikle Pelin Hanım, yaklaşık 5 yıl önce başlayan tanışmamız neticesinde hem şirketinizden daire satın aldık hem de Kuzey Kıbrıs'ta çok özel arkadaşlar edindik. Profesyonelliğiniz, dürüstlüğünüz ve gülümsemeleriniz için teşekkür ederiz.

Gerçek and Kürşat Alnıaçık, 42 and 57, Istanbul – Turkey

 


01Arkadaşım rahmetli Oğuz Özyalçın'ı oğlum gibi sevdim ve bana karşı her zaman sağlıklı bir saygısı vardı. Özyalçın İnşaat, firma olarak her zaman inşaat sektörünün ön saflarında yer almış ve son 25 yılda Girne'nin büyümesine büyük katkı sağlamıştır. Yıllar içinde vermiş olduğu mükemmel hizmet ve kaliteyi sunmaya devam etsin

– Erten Irikzade, Kyrenia, North Cyprus

 


01İki yıl önce 23 yıldır yaşadığım evi satmak zorunda kaldım. Hayatımın en zor kararıydı çünkü alışkanlıklarımı kolayca değiştiremezdim. Evi satmaya karar vermek çok zordu ve yeni bir ortama taşınmaya karar vermek daha da zordu. Bir çok projeyi ziyaret ettim, o kadar çok eve baktım… Umutsuzluğum içinde yakın bir arkadaşım Özyalçın İnşaat'ı önerdi ve bana onların binalarını ziyaret etmem gerektiğini söyledi. Şirket yetkilileri bize bir dizi alternatif önerdi ve onları gördükten sonra karar vermem uzun sürmedi. Özyalçın İnşaat'ın binaları genel olarak çok geniş, inşaat işleri diğer firmalara göre çok daha iyi ve en önemlisi tasarımlarında çok az ölü alan var. Her şey çok detaylıydı. Evi aldığımız günden tapuyu devrettiğimiz güne kadar her aşaması büyük bir ciddiyetle takip edildi. Herhangi bir sorun varsa müdahale etmekte ve bir çözüm bulmaya çalışmakta harikaydılar. Şimdi hayattaki en büyük hayalim Özyalçınlı çocuklarıma ev almak. Sevgi ile kalın.

– Hayriye Umar, 52, Kyrenia – North Cyprus